Doc. MUDr. Jiří Zemen, Ph.D.
Zubní ordinace "U Homolky"

Zrušení pevné linky 377243818

Od 12. prosince 2022 bude zrušena naše ordinační pevná telefonní linka číslo 377243818. Pro kontakt s naší ordinací používejte, prosím, během naší pracovní doby (od pondělí do čtvrtka 8-12 hod) číslo 604 553 224. Na toto číslo můžete také zaslat SMS zprávu nebo využít WhatsApp. Přejeme hezký Advent a klidné a radostné vánoční svátky.

Úvodem

Ordinace U Homolky

Stomatologickou ordinaci "U Homolky" najdete na kraji krásného plzeňského parku Homolka.

V klidném a vlídném prostředí moderně vybavené praxe najdete opravdové odborníky a individuální přístup. Plná čekárna u nás prakticky neexistuje – díky dobré organizaci práce se nám daří dodržovat časy, na které jsou klienti objednáni.

Naše ordinace je vybavena kvalitní zubní soupravou, intraorální radiovisiografií, digitálním ortopantomografem, intraorální kamerou, počítačovým zpracováním dokumentace (včetně obrazové). Moderní digitální rentgenové přístroje nám umožňují pracovat s nízkými dávkami záření, které jsou jen zlomkem záření u klasických analogových přístrojů.

Lékařskou péči v ordinaci "U Homolky" zajišťuje doc. MUDr. Jiří Zemen, Ph.D. Kromě praktického zubního lékařství jsou oblastmi jeho odborného zájmu ústní chirurgie, onemocnění čelistního kloubu a souvisejících tkání, ošetřování pacientů se zdravotním rizikem, problematika bolesti v oblasti hlava - krk a gerodontologie.

Protože již pracujeme jen v omezeném rozsahu, museli jsme ukončit konsiliární činnost a svoje služby poskytujeme pouze našim registrovaným pacientům.

Copyright © 2011 - 2022 Doc. MUDr. Jiří Zemen, Ph.D.

Tel.: +420 604 553 224          E-mail: ordinace@jiri-zemen.cz